بهترین نرم‌افزار مدیریت، ساخت، و ویرایش اسناد PDF

نرم‌افزار Foxit Phantom ابزاری قدرتمند در زمینه مدیریت، ساخت، و ویرایش اسناد PDF محصولی از شرکت نرم‌افزاری Foxit می‌باشد. سرعت بالا در ساخت سند PDF، قابلیت پشتیبانی از حداقل 100 فرمت، ویرایش مستقیم اسناد در نرم‌افزار، مدیریت کاملاً حرفه‌ای اسناد، واسط کاربری جذاب اما ساده که دسترسی کاربران را به قسمت‌های مختلف نرم‌افزار فراهم می‌کند، طراحی فرم‌های الکترونیکی، تبدیل اسناد PDF از طریق اسکنر به‌صورت مستقیم، پرینت سادۀ اسناد، سرعت بالا در اجرا و عدم محدودیت در بازگشایی سندهای PDF، ایمن‌سازی اسناد از طریق گذاردن پسورد بر روی آن‌ها و غیره از ویژگی‌های این نرم‌افزار به شمار می‌رود. این نرم‌افزار تنها حدود 20 مگابایت از فضای هارددیسک را اشغال می‌کند.


بهترین نرم‌افزار تبدیل عکس به متن تایپ‌شده (OCR) با پشتیبانی از زبان فارسی
نرم‌افزار Readiris یکی از قوی‌ترین نرم‌افزارهای OCR است، این نرم‌افزار که معمولاً به‌صورت رایگان بر روی دستگاه‌های اسکنر ارائه می‌شود، تاکنون در سراسر جهان بیش از 10 میلیون نسخه از این نرم‌افزار به فروش رفته است، نسخۀ جدید این نرم‌افزار که مخصوص کشورهای خاورمیانه عرضه شده است علاوه بر زبان‌های لاتین از زبان‌های عربی و فارسی نیز پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید با اسکن کردن صفحات کتابها و مجلات موردنظرتان آن‌ها را به متن تبدیل کنید.

بهترین نرم‌افزار شکستن قفل و محدودیت‌های اسناد PDF
تاکنون شاید شما هم به فایل‌های PDF برخورد کرده باشید که قفل شده بوده و خواندن آن نیاز به پسورد دارد یا فایل‌هایی که پرینت از آن نیاز به پسورد دارد. توسط نرم‌افزار Systools PDF Unlocker می‌توانید این نوع قفل‌ها را شکسته و بدون مشکل از آن‌ها استفاده نمایید. این برنامه از برنامه‌های بسیار کاربردی خصوصاً برای دانش آموزان، دانشجویان، و اساتید می‌باشد که به‌صورت مداوم با فایل‌های PDF در ارتباط با جستجوی مقالات سرو کار دارند. لازم به ذکر است که هیچ سیستم امنیتی PDF در برابر این نرم‌افزار کارایی ندارد و این نرم‌افزار توانایی شکستن هر نوع سیستم امنیتی را دارد.